Indcen Resor | Flyg, hotell, skräddarsyttIndcen Resor | Flyg, hotell, skräddarsytt
Forgot password?

Våra reseexperter

Indcen Resor Rese Experter

Micke

Svenska/Engelska.
micke@indcen.se
📞 08-562 65 008

Specialitet

Fjärran Östern, Karibien och Indiska Oceanens Öar. Hjälper gärna till med resor till exotiska badorter och paketresor till exempelvis Seychellerna, Mauritius, Maldiverna, Sri Lanka, Filippinerna, Thailand, Malaysia (även Borneo), Indonesien, Dominikanska Republiken med mera. Erfarenhet från många långresor med barn (4 egna barn).

Momenul

Svenska, Engelska, Urdu, Bengali.
✉ momenul@indcen.se
📞
 08-562 65 012

Specialitet:

Över 15 års erfarenhet i resebranschen. Specialist på flyg och hotell i hela världen. Även paketresor till Dubai, Sri Lanka, Indien och Bangladesh. Ansvarig för online- och agentförsäljning samt Indcen affiliates.

Afroza

Svenska, Engelska, Bengali
✉ afroza@indcen.se
📞
 08-562 65 007

Specialitet:

Specialist på flygbiljetter till Indiska Subkontinenten, Fjärran Östern, Afrika, Asien, Mellanöstern, Australien, Nya Zealand, USA, Kanada och Sydamerika. Specialist på omvända flygbiljetter, tågbiljetter till Indien samt gruppresor, paketresor till Indien, Bangladesh och Fjärran Östern.

Vasudha

✉ vasudha@indcen.se
📞
 08-562 65 016

Specialitet:

Ekonomi, biljettering samt miljö- och personalansvarig.

Raja

Svenska/Urdu/Engelska.
✉  raja@indcen.se
📞 08-562 65 005

Specialitet:

Flyg och hotell hela världen. Kan även nås på kvällar och helger om man behöver resa akut – 070 4381262.

Shahnaz

Svenska/Engelska.
✉ shahnaz@indcen.se
📞
 031-790 46 40

Specialitet:

Bangladesh, India, Kuba. Ansvarig för kontoret i Göteborg. Efter studier i turism började jag arbeta i branschen för 6 år sedan.

Sami

svenska, finska, engelska, hindi
(har även läst franska och ryska i skolan)
✉ sami@indcen.se
📞
 08-562 65 009

Specialitet:

VD för Indcen Resor. Har arbetat i stort sett med allt inom resebyrå- branschen (reseledning, -produktion, -försäljning, kontraktering mm.)

OBS! Vi har flyttat!
Du hittar oss nu på
Olof Palmes Gata 12

Till kontaktsidan
STÄNG
Indcens Nyhetsbrev!

Registrera dig, bli inspirerad och ta del av våra exklusiva specialerbjudanden! Vi skickar enbart ut relevant information!