Indcen ResorIndcen Resor
Forgot password?

Kontakta Oss

Kontakta – Contact – Ota yhteyttä

Behöver du resa akut? Efter kontorstider kan du ringa Momenul eller Raja på mobil 
Do you need to travel in emergency? You can contact Momenul or Raja by mobile out of office hours
Tarvitsetko matkustaa nyt heti? ota yhteyttä Momenulin tai Rajan kännykkään, kun toimisto on suljettu

Vem söker du?

Micke

Hej!

Jag hjälper dig gärna!

Språk: svenska, engelska.
✉ micke@indcen.se
📞 08-562 65 008

Momenul

Hej!

Jag hjälper dig gärna!

Språk: Svenska, Engelska, Urdu, Bengali.
✉ momenul@indcen.se
📞 08-562 65 012.

Raja

Hej!

Jag hjälper dig gärna!

Språk: Svenska/Urdu/Engelska.
✉ raja@indcen.se
📞 08-562 65 0050o.

Afroza

Hej!

Jag hjälper dig gärna

Språk: Svenska/Engelska/Bengali.
✉ afroza@indcen.se
📞 08-562 65 007

Shahnaz

Hej

Jag hjälper dig gärna
Språk: Bengali, urdu

📞 031-790 4640
✉ shahnaz@indcen.se

Sami

Hej

Jag hjälper dig gärna

Språk: svenska, finska, engelska, hindi (har även läst franska och ryska i skolan)

📞 +46 – (0)8 – 562 65 009
📞 +46 – (0)70 – 413 7048
✉ sami@indcen.se

Shahid

Hello!

I will gladly help you

📞 08-562 65 004
✉ sr@indcen.se

Våra öppettider:

Mån-fre: 09.00 – 17.30
Lör/Sön: förbokad tid (endast för Indien resa)

Dag före röd dag: 09.00 – 15.00

Adress:
Sveavägen 17 (T-Hötorget – uppgång Sergelgatan)

Lämna in ett ärende

MISSA INTE VÅRA NYHETER!
Indcens Nyhetsbrev
Registrera dig för vårt nyhetsbrev, bli inspirerad och ta del av våra exklusiva specialerbjudanden!
JA TACK!
Vi skickar enbart ut relevanta nyheter och delar inte dina uppgifter.

Indcens Nyhetsbrev!

Registrera dig, bli inspirerad och ta del av våra exklusiva specialerbjudanden! Vi skickar enbart ut relevant information!
JA TACK!